Złota drużyna

Połączyła ich wspólna pasja jaką jest piłka nożna.

Swoje umiejętności zdobywają trenując od wielu lat w różnych klubach sportowych w Poznaniu. Mieszkają blisko siebie , na codzień są wspaniałymi kolegami i chodzą do jednej Szkoły. Dzięki temu mogą grać razem tworząc wspaniały zespół. Na lekcjach wf, zajęciach organizowanych przez UKS Antoninek czy po prostu po szkole grają od lat wspólnie w piłkę. Przekazują sobie wiedzę i doświadczenie zdobytą w klubach, opracowują taktykę gry i doskonalą swoją technikę. Wielokrotnie pokazywali swoją siłę jako zespół odnosząc sukcesy w różnych turniejach. W gablocie naszej Szkoły znajduje się wiele pucharów wywalczonych przez niektórych z nich. Problemem było zebrać ich wszystkich razem w jednym terminie. Udało się to na Mistrzostwa Szkół podstawowych w Halowej Piłce Nożnej 2013/2014. Okazali się bezkonkurencyjni. We wspaniałym stylu zostali najlepszą drużyną w Poznaniu.