Wioślarze 2023

Nasi Wspaniali Wioślarze na Medalowym Szlaku!

Niezwykłe wieści z Międzyszkolnych Zawodów na Ergometrze Wioślarskim! Nasza szkoła mogła się pochwalić nie tylko fantastycznymi wynikami, ale również medalami i osiągnięciami, które wzbudzają ogromny szacunek!

Ogromne gratulacje dla czwórki wioślarskiej dziewcząt w składzie: Michalina Kunachowicz, Judyta Meller, Aleksandra Mitura i Matylda Szymańska, która zdobyła srebrny medal! Wasza determinacja, zgranie i wysiłek są godne podziwu. Jest to zaszczyt móc świętować Wasz sukces.

Również serdeczne gratulacje dla naszej nauczycielki Pani Joanny Paś, która zdobyła brązowy medal w kategorii open kobiet! To nie tylko dowód na jej ogromne zaangażowanie, ale także inspiracja dla nas wszystkich!

A to nie koniec! Chcielibyśmy również uhonorować naszych indywidualnych zawodników. Michalina Kunachowicz zajęła fantastyczne 8 miejsce spośród 32 reprezentantek z rocznika 2010, a Maksim Alistraua zdobył zaszczytne 4 miejsce spośród 14 reprezentantów w konkurencji męskiej rocznika 2008/2009!

Wasze osiągnięcia dodają blasku naszej szkole. Jesteśmy z Was dumni!

Chcielibyśmy także wyrazić słowa uznania dla wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w tych zawodach. Wasza pasja, wysiłek i zaangażowanie tworzą niezapomniany klimat współzawodnictwa i przyjaźni.

 

Skład drużyny:

Blanka Gierszewska

Lena Janicka

Michalina Kunachowicz

Judyta Meller

Laura Miedziarek

Urszula Nogowska

Aleksandra Mitura

Martyna Suchomska

Matylda Szymańska

Patrycja Śmiglak

Dorota Taczała

Zofia Zaporowska

Maksim Alistraua

Krzysztof Rossa

Stanisław Ulatowski

 

Trenerzy : Asia P. i Piotr W.