Piłka siatkowa chłopcy

Zawodnicze Serce i Ambicja! Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice i wszyscy fani naszej drużyny siatkarskiej, Chcemy się dzisiaj z Wami podzielić emocjami z rozgrywek chłopców w piłkę siatkową!

Nasi utalentowani uczniowie podjęli wyjątkowe wyzwanie, uczestnicząc w czteroosobowych zmaganiach siatkarskich, gdzie w każdym secie na parkiecie błyszczała inna, równie zgrana czwórka chłopców. Dwa sety w każdym meczu to była prawdziwa dawka emocji, a nasi zawodnicy pokazali nie tylko umiejętności, ale także niesamowite zgranie i ogromną ambicję.

Mimo że wyniki meczów nie układały się po naszej myśli, jesteśmy niezmiernie dumni z determinacji, jaką nasi siatkarze pokazali na boisku. Warto zaznaczyć, że stanęliśmy twarzą w twarz z drużynami, które mają za sobą specjalistyczne szkolenie, ale nasza drużyna pokazała, że nawet w takiej rywalizacji można zdobyć szacunek i doświadczenie.

Nasza drużyna, choć przegrała wzrosła jeszcze bardziej jako zespół. Z taką ambicją i pasją nie ma przeszkód, które by Was nie zatrzymały! Jesteśmy świadkami nie tylko sportowych zmagań, ale również rozwoju charakteru i ducha walki.

Gratulujemy zespołowi za zaangażowanie, zgranie i odwagę, którą pokazaliście na boisku. Dziękujemy, że reprezentujecie naszą szkołę w tak godny sposób!

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania i jesteśmy pewni, że przed nami jeszcze wiele sukcesów!

Skład drużyny:

Rocznik 2012