Piłka siatkowa IMS 2023

Wartościowe doświadczenie na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!

Chociaż wyniki nie zawsze są takie, jakbyśmy sobie życzyli, to jesteśmy pełni szacunku i dumy wobec naszych dziewczyn z klasy 8-mej, które dzielnie reprezentowały naszą szkołę na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej!

Mimo że przegrałyśmy i nie awansowałyśmy dalej, to duch walki, determinacja i zgranie naszej drużyny zasługują na ogromne uznanie. Dziewczyny, pokazałyście, że sport to nie tylko zwycięstwa, ale także nauka radzenia sobie z porażkami z godnością i szacunkiem.

Mimo trudnych chwil, jesteśmy dumni z naszych dziewczyn i wiemy, że mają przed sobą jeszcze wiele sukcesów do osiągnięcia.

Dziewczyny, dziękujemy za wasze zaangażowanie i wysiłek! Jesteście prawdziwymi bohaterkami! Wszystkim, którzy wspierali naszą drużynę, serdecznie dziękujemy za wasze ciepłe słowa i wsparcie!

Reprezentacja ZSP7:

1. Blanka Gierszewska