Akcja Lato 2021

Uczniowski Klub Sportowy Antoninek w okresie wakacji letnich zorganizował dla dzieci z klas 1-5 zajęcia sportowo rekreacyjne.

Była to kolejna tego typu akcja latem. Jak co roku zorganizowaliśmy trzy,  5-cio dniowe turnusy zajęć. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-14.30.

Program zajęć obejmował: wizytę w kinie, spacer do ogrodu zoologicznego, dwukrotne zajęcia na pływalni lub kręgielni w Swarzędzu oraz zabawy w FlyParku w M1.

Ponad to dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych na terenie Szkoły: tenis stołowy, piłkarzyki stołowe, gry i zabawy na sali gimnastycznej, w salce korekcyjnej oraz na boisku szkolnym.

Podczas każdego dnia uczestnicy otrzymali śniadanie oraz obiad. Zapewniliśmy zaopatrzenie w wodę do picia oraz słodycze.

Zapraszam do galerii.