Warcaby i szachy 2019-2020

Tradycyjnie jak co roku rozgrywki międzyszkolne rozpoczęły się od rywalizacji szachistów.

25 października 2019r  przeprowadziliśmy wewnątrzszkolne kwalifikacje do drużyny szachowej na Mistrzostwa Poznania. Odbyły się one 9 listopada w Zespole Szkół Łączności w Poznaniu. W skład naszej drużyny weszli Julia Gromek, Antek Bertrandt, Bartek Kuciel oraz Witek Urbaniak. Jako drużyna zajęli oni 5 miejsce w zawodach. W grudniu, tradycyjnie, zorganizowaliśmy w Szkole  dwa turnieje Mikołajkowe. Po feriach 28 lutego 2020r przeprowadziliśmy mistrzostwa Szkoły w warcaby. Wybrana drużyna w składzie: Julia Gromek, Patrycja Stachowiak, Bartek Kuciel, Witek Urbaniak oraz Antek Bertrandt reprezentowała naszą Szkołę na Mistrzostwach Poznania. Odbyły się one 4 marca w SP 20 w Poznaniu. Ogromny sukces odniosła Julia zdobywając Mistrzostwo Poznania. GRATULACJE !!!!!!!